Jdi na obsah Jdi na menu
 


Marisol-Životopis

5. 10. 2007

Marisol Nichols

Celé meno:Marisol Nichols

Dátum narodenia:2.11.1973

Miesto narodenia:Chicago,Illinois,USA

Znamenie:Škorpion

Profesia:Herečka

Výška:166cm

Váha:54kg

Hobby:Tanec,pozeranie doma TV, nakupovanie

Domáce zviera:Má psa

Obľúbená farba:Čierná,modrá

Životopis:

Marisol Nichols a jej slávne úspechy v ,kterých sa prisposobila vo filme aj v televizi.Ona sa rychlo stala jednou z najviac vyhladávanych herečiek v Hollywoodu, práca s časti vynikajúcich hercov a riaditelov v obchodue. Příjemce orla skalní odměna za nejslibnější herce nebo herečku, Nichols také vydělal ALMA jmenování pro význačnou herečku hrající roli v " princezna a Námořník ".

Nicholsnovám je v běžně hrajících v lvech brána komedie "delta fraška". Ona byla nejvíce nedávno viděný v dramatu "podle práva" pro ABC ve kterém ona portrétovala vášnivého právníka kdo bojovat za špatný obviněný. Přehlídka také zahraný Kyle MacLachlan. Jen dřívější k ona hrála na ženský dovést dovnitř Štěpán Bochco-ovo New York zločin drama‚"slepá spravedlnost" také na ABC. Nichols přijal kritický jásot pro její roli jak Ron Eldardovo otrlý partner, "Karen Bettancourt".

Během její mezery Nichols' zahraný ve filmu "velká maminka-ovo
dom 2" protější Martin Vavřinci, který otevřel v já sám v divadle dřívější tento rok.

Nichols další televize úvery zahrnují její roli as‚"Viktorie Santiago" na Showtime-ovo kriticky uznávanou řadu ‚"zmrtvýchvstání Blvd" právě tak jako početný host vzhledy na udeřenou řadu including‚"přátelé", "jinak zvaný"‚ "Nip/Tuck"‚ "CSI"‚ "právo a řád SVU", "ER" and‚ "chladný případ". Ona má zahraný v tři televizi filmy, včetně NBC-ovo "mateřské země bezpečí"‚ NBC-ovo " princezna a příslušník námořní pěchoty" a " princezna a španělská čtvrť chlapec" pro Showtime.

Její/jí/ji další film úvěry zahrnují "Audrey Griswold" protější Chevrolet honit v "příkrm-jak uvolnění", "Bowfinger", "Mafia", "nemůže trvalé zastavení" a "křičet 2".

V její/ní volném času, Nichols je aktivista, stoupenec a přihlásí se dobrovolně dozorce pro Criminon, mezinárodní, nevýdělečný organizace, který adresy příčina zločinnosti a hledá rehabilitovat chovance. Ona je také komisař a stoupenec pro CCHR. Občané pověření na lidská práva (CCHR) je nevýdělečný, společenský prospěch organizace oddané vyšetřování a vystavující psychiatrická porušení lidských práv.

Nichols, kdo je povodne z Chicago oblasti, ale teraz býva v Los Angeles. Ona je nejstaršia z troch súrodencov a má dvoch mladších bratov.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář